A password will be e-mailed to you.

Merhaba dostlar. Bu ara yoğunluktan dolayı çok vakit ayıramadım buraya. Artık kaldığımız yerden devam edicez. Paylaşımlar hızlanıcak.

Özellikle dm den bana yardım etmem için yazan arkadaşlara en çok kullandığım cümle şudur : “Bunu siktir et, diğerine geç. ”

Çok basit bir şey bu arkadaşlar. Eğer karşı cinsten birine karşı bir hata yaparsanız; bunu toplamaktansa, onu salıp bir başkasına geçmek çok daha rahattır ve sağlıklıdır.

Çünkü yaptığınız hataya rağmen zorlamaya devam ederseniz aciz görünürsünüz. Kızın gözünde zaten azcık kalan değerinizde uçar gider. O yüzden yeni bir kıza geçip onunla olan ilişkinizde aynı hataları yapmayarak devam ederseniz çok daha sağlıklı bir şey çıkar ortaya. Ve en önemlisi ise gelişirsiniz.

Bu konuyu daha iyi anlamanızı sağlıycak, eğlenceli bir video geçti elime ? Haydi birlikte izleyip yorumlayalım bakalım.

Amerika da özellikle nba maçlarındaki konsept. Kiss cam diyolar. Çiftlere yaparlar genelde. Kadının o kadar insan içinde ve televizyonda da yayınlanıcak bir şeyde, böyle bir hareket yapması öncelikle çok ayıp. Adamı kaba tabirle itin götüne soktu. Amma velakin kadının son haldeki kudurması; aslında ağlıycak halini şıkıdım şıkıdım diye oynayıp bastırmaya çalışması ??? İşte yaptığı o saygısızlığa karşı ona verilecek en güzel cevabı aldı. Hakettiğini buldu ve en sonunda yalnız kaldı. Hakettiği kesinlikle buydu. Kimsenin karakteriniz önüne geçmesine izin vermeyin. Eğer geçerse biletini kesin.

Abimiz burada biraz şanslı. Çünkü kadın onun resmen kucağına düştü. Kendisi video dan rahatlıkla anlayacağınız üzere klasik bir beta erkeği. Tam bir sünepe. Kadın onu itin götüne soktuktan sonra bile ona patlamış mısır vermeye çalışıyo. İkinci ayarıda orda yiyo. Hatta daha sonra kolayı uzatıyo daha da büyük bir ayar yiyo. Kadın kucağına düşmese bir şey yapıcağı yok gibi gözüküyodu. Ama olsun sonuçta istemeden de olsa doğru olanı yaptı ve bence daha yüksek puanlı bir kadına geçti.

Evet kardeşlerim, sizde bundan sonra; bir kızla olan flört ederken yaptığınız hataları kapatmaya, bunun için zorlamaya çalışmayın. Bu sık sık başınıza gelecek. Çünkü henüz alfa olmayıp yeterince kendini geliştirmeyen arkadaşlar sanki öyleymiş gibi yaptığı için bir yerden patlak verebilirler. Ama çözüm yolunuzu şuan size sundum. Hemen onu salıp, yenisine geçmek ? Sizin tek seçeneğiniz emin olun o kadın değil. Videoda ki kadar sünepe bir adamın bile seçenekleri olduğunu varsayarsak, sizin illa ki vardır.

Bu kesinlikle aklınızda olsun. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.