A password will be e-mailed to you.

Merhaba dostlar. Bu yazı muhtemelen benden en çok beklenilen yazı.

Ben bugün size tabiiki örnekler vericem. Ama size asıl işin mantığını öğretmek istiyorum. Yani bu yazıdan sonra rahatça bulunduğunuz duruma uygun bir açılış yapabiliceksiniz dostlar. Benden direk şunları şunları söyleyin dememi bekleyen arkadaşlar eli nasırlı olarak yoluna devam edecek. Söylediklerimi öğrenip duruma uygun doğru açılış yapmayı öğrenen fakat kıza açılmaya cesaret edemeyenlerde eli nasırlı dolaşmaya devam edecek.

Uzatmadan konuya girelim.

Geçen 2 yazımı okumadıysanız bu yazı size anlamsız gelebilir. O yüzden son 2 yazıyı okumayanlar okusunlar.

Şimdi dostlar öncelikle bir erkeğin sokakta görüp beğendiği ve istediği her hatuna yazılabilicek cesarette olması gerektiğini düşünüyorum. ( eşi/sevgilisi olmayanlara tabiiki )

Yani açılış konusunda bir sınırın olmaması gerekiyo, benim görüşüme göre. Sinyal almasan bile gidip şansınızı denemelisin. Geçen yazılarda sinyallerden bahsettim. Ortada bir sinyal varsa zaten doğru açılışla başarılı olucaksın. Fakat demek istediğim eğer sinyal yoksa bile yürüyün. Çünkü kaybediceğiniz bir şey yok ? Olursa tok tutar. Olmazsa yine aynı. Bir kayıp yok yani ortada. Artık bu bolluk zihniyetini kafanıza sokun. Milyonlarca farklı ve güzel kız var. Biri sizi reddedince hepsi size karşı cephe almıycak amk. Böyle düşünüyo heralde bazılarınız?

Bu anlaşıldı. Beğendiysek, kız sinyal vermese bile yapıştırıyoruz. Çünkü biz erkeğiz ulenn.

Peki ne diycez ? Hepiniz burayı bekliyosunuz he ?

Şimdi ne diyeceğimiz ortama, duruma ve kişiye göre değişkenlik gösterir. Örnek vermek gerekirse, barlar sokağında, simsiyah giyinmiş, metalci kıza açılışta diyeceğiniz şeylerle, D&R de gördüğünüz entel ve seksi kıza söyleyeceğiniz şeyler tabiiki de bir olmayacaktır içerik olarak. Ama şanslısınız ki, ikisinde de mantık aynı ?

Olayın altın kuralı teslimiyetçi olmamak.

Mesela en büyük yapılan hatalardan biri:

Merhaba. Tanışabilir miyiz?

Şimdi sen naaptın. Teslim ettin kendini tamamen. Yani olay tamamen kızın dudağından çıkıcak iki kelimeye kaldı. Bütün sorumluluğu ilk andan yükledin kıza. Game over.

Mesela yine en çok yaptığınız başka bir hata :

Merhaba. Oturabilir miyim?

Hayır amınakoyim oturamazsın. Bunu dersen siksen oturamazsın orada. Otursan bile bir sike yaramaz. Biz bunu yapıyoduk lisede hakan diye yakın bir arkadaşımla ? Toy zamanlar tabi. Başarılı olduğumuzda çok fazla oldu fakat şunu farkettim ki başarılı olsakta kızların gözünde değerimiz, biz oraya oturmadan yani o salakça kelimeleri söylemeden öncekine göre çok daha azdı.

Şimdi kızın gözünden bakın mesela. Bir tane erkeği beğeniyosunuz ve sinyal gönderiyosunuz. Güzel bir fizik, simetrik bir yüz, erkeksi tavırları var. Off ne erkek diyosunuz. Sonra o erkek gelip size: ” Mirhibi. Tinişibilir miyiz ? ” diyo. Direk şutlardım lan. İyi bari kızlar yine evet diyodu arada ?

Kısacası ana kural, teslimiyetçi olmamak gençler.

Söyleyeceğiniz şeyler duruma, ortama göre değişkenlik gösterecek. Fakat tarz aynı.

Oltayı at, yemle ve sonra kancaya takılmasını bekle. Bazen yemlemeye bile gerek kalmaz.

Yukarda verdiğim D&R deki güzel kızla, metalci kız üstünden gidelim. Mesela şöyle bir örnek verebilirim.

D&R de kitapları inceleyen güzel kıza yaklaşıp “o kitap senin gibi birine uygun değil ? ” dersen burda oltayı atmış olursun. Özgüvenli, rahat ve gülümseyen bir şekilde söylemeniz gerektiğini söylemiyorum bile artık. 64646364 kere söylemişimdir. Şimdi kız burada oltaya takılmış olur zaten. Büyük ihtimal vereceği cevapta ” neden ki sence hangi kitap bana uyar ” yada ” senin bir önerin var mı ” olur. Heh. İşte tam burada, gülerek Yunus Günce’ nin kitabını elinize alıp bence böyle edebi değeri yüksek şeyler okumalısıngfdsfgsdf dersen yemlemiş olursun.

Artık kancaya takılmaması çok düşük bir ihtimal kardeşim. Olta atıldı, yemlendi. Pişirip yemesi çok daha kolay ?

Eğlence vadeden ve onunla dalga geçen yaaani seçenekleri bol bir erkek imajı çizdin. Bundan sonra herkes yazar oluyo bizde mi yazsak bir tane deyip pişirmeye başlayabilirsin. Daha sonrasında bir kaç ayaküstü sohbetten sonra ( isimler öğrenilir, bölümler okullar felan? ), haydi kahve içmeye gidelim sana şuan aklıma gelen kitap fikrimi anlatıcam, bayılcaksın?  dersen, ohh çok güzel pişmeye devam eder. Zamanım yok çekerse, numarasını al başka bir gün buluşmak için bahane zaten var. Buluşur anlatırsın kitabını? Ünlü bir pick up artist yalan söylemiyorum, flört ediyorum derdi. Sizde yalan söylemiyosunuz. Flört ediyosunuz. Ortada kitap felan olmadığının kızda farkında. Fakat ortada eğlence vadeden bir durumda var. Ge-le-cek.

Mantığı yavaş yavaş kavrıyosunuz değil mi ?

Oltayı at, yemle, takılsın sonra pişir ve ye. Yemek zaten nihai amacınız aq onu anlatmıycam bile?

Kimi zaman oltayı atmak, yemek için yeterlidir. Alkol gibi bir faktör varsa bu çoğu zaman böyledir aslında? Ama siz en zor duruma göre öğrenin şu mantığı; olur zaten.

Bu konu en çok önem verdiğiniz konu olduğu için ( anlamsız şekilde ) tek bir yazıya sıkıştırmak istemiyorum. O yüzden bugün güzel bir şekilde altlık yaptık bu derste. Asla teslimiyetçi bir şey söylememeniz gerektiğini öğrendiniz.

Bir daha ki yazıda, oltayı atmaktan yemeği yemeye kadar olan her aşamaya daha net bir şekilde odaklanıp bir örnek daha vericem. Bu konuda artık soru işaretiniz kalmayacak.,

Bir daha ki yazıda görüşmek üzere gençler.