A password will be e-mailed to you.

Merhaba gençler. Geçenlerde yazdığım “Hatunlara Açılma Dersi 101” den sonra güzel geri dönüşler aldım. Bazı arkadaşlar söylediğim şeyleri uygulayarak başarıya ulaştılar.

Ama yeterli değil dostlar. Hepinizin artık bu konuda sıkıntısı kalmaması gerekiyor.

Geçen yazıda da dediğim gibi bu yazıda söylediğim adımları teker teker açıp bu dersten sizi mezun edicez artık.

Fazla uzatmadan başlayalım.

Bu işi aşamalara ayırmıştık. Şimdi bunlar neymiş hatırlayalım.

Oltayı atmak – Yemlemek – Pişirip – Yemek

Bu aşamalar duruma göre değişebilir dostlar. Eğer alkol faktörü varsa bazen sadece oltayı atmanız yeter? Zaten çoğunuzun en büyük yanlışı oltayı atıcak cesarete sahip olmamak. Hadi eskiden kadının gönderdiği sinyalleri bilmiyodunuz, artık onlarıda öğrendiniz. Artık harekete geçin yani dostlar. Hiçbir şey yapmadan başarıya ulaşıcağınızı mı düşünüyosunuz anlamadım ki aq.

Şimdi aşama aşama ilerleyelim.

Oltayı Atmak

Bu hatuna söylenen ilk sözcük, ilk girişmdir. Bu aşamada yapılan bir yanlışın geri dönüşü yoktur. Püf nokta teslimiyetçi bir şey söylememektir. Yani “merhaba, oturabilir miyim?” derseniz, banlanırsınız. Kız onaylasa bile onun gözündeki değeriniz, siz oltayı atmadan öncekine göre düşer. O yüzden erkek gibi davranıp teslimiyetçi olmayacaksınız. Karar mercii siz olacaksınız.

Oltayı atarken söyledikleriniz durumdan duruma, ortamdan ortama, kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir. Ama ana mantık, hatuna cevap vermek zorunda kalacağı bir şey söylemektir. Mesela bir kafeden içeriye girdin ve o anda böyle orta masalarda tatlısını yiyen bir hatun sana uzun bir bakış attı. Kısaca sinyal gönderdi. Şimdi bu durumda, “merhaba, oturabilir miyim?” derseniz hatundan olursunuz. Ama kıza yaklaşıp “tatlı nasıl güzel mi ?” derseniz, başarılı bir şekilde oltayı atmış olursunuz ?

Dediğim gibi durum, kişi, ortam; yapılan açılışı değiştirir. Bu konuda her insanın doğuştan sahip olduğu, hepinizde olan, gözlem yeteneğinizi kullanmanız yeterli.

Ortama bakın. Kıza bakın. Sonra bu iki şeye göre kıza bir laf atıcaksınız. Hepsi bu kadar işte.

Yemlemek

Geldik en sevdiğim yere.

Bu aşamayı layıkıyla yaparsanız, kadın bir alfa erkekle karşı karşıya olduğunu farkedecektir ?

Yemlemek, kadına neg atmaktır dostlarım. Kadınla, onunda hoşuna gidicek şekilde dalga geçmek, eğlenmektir.

Hatunlara açılma dersimizin ilkinde  D&R deki bir kıza yürümüştük. Yürürken hatırlarsanız kıza Yunus Günçe’nin kitabını gösterdiğimiz yer bir yemleme yani negti ?

O kadar erkek peşinde köpek gibi onu takip edip, iltifatlar ederken sizin onunla dalga geçip eğlenmeniz onu sulandıracaktır elbette. Bu yüzden bu aşamayı kesinlikle atlamayın.

Hee bu arada bazı tecrübeli PUA lar açılışı direk negle yaparlar. Siz şuan öyle yapmayın. Başarı ihtimalinizi düşürür. Hee eğer o gün kendinizi çok iyi hissediyosanız ayrı tabi?

Pişirmek

Pişirmek basittir.

Pişirmenin amacı, açılışı yaptığın ve ardından yemleyerekte etkilediğin; zaten çoktan düşmüş olan hatunu, yavaştan yenecek kıvama getirmektir ?

Pişirmek için hatunu bir yerlere davet etmen gerekir. Bunu da zaten o diğer 2 aşamayı yapan adamlar rahatlıkla yapar.

Yalnız burada 2 tane püf nokta var.

Birincisi, kızla olan flört yani takılma evresini çok fazla uzatırsanız, fazla pişirmiş olursunuz. Kızda yanar haliyle.

O yüzden maksimum 1-2 hafta içinde yemeye bakın.

Eğer aynı gün yemek istiyosanız, o zaman dereceyi arttırıcaz. Eğer yeni tanıştığınız bir kızı aynı gün içinde sürekli farklı mekanlara takılmaya götürürseniz, sanki bir süredir tanışıyo ve takılıyolormuş gibi kızın size karşı olan bariyerleri iner. Neil Strauss’un “The Game” adlı kitabında yer verdiği bu olay, cidden işe yarıyor. Denedim, onayladım.

İkinci nokta ise bu sürede duruşunuzu bozmamaktır. Bu zaten en önemlisi. Hiçbir zaman duruşunuzu bozmayacaksınız. Kızla tanıştıktan sonra sizin üstünüze çok şiddetli şekilde shit testleriyle gelicek. Siz bunların farkında olup rahatlığınızı hiç bozmayacaksınız tabiiki.

Yemek

Hepiniz zaten bu anı bekliyosunuz ? Kiminiz yıllardır bekliyo, kimi daha hiç yapmadı bile. O yüzden bu konuda başa çıkabileceğinizi düşünüyorum.

Eğer bu aşamaya geçtiyseniz, belinize kuvvet ?

Evet gençler, bu serimizin sonuna geldik artık. Bundan sonra açılma konularında soru istemiyorum, direk rapor istiyorum. Her şeyi açıkladım çünkü. Bundan sonrası size kalmış.

Bu yazıdan sonra giyimle alakalı bir yazı düşünüyorum. O da gelir yakında. Hee bu arada, sözlüklerin birinde arkadaşın bir tanesi bizi önermiş saolsun. Ona teşekkür ediyorum. O arkadaşın önerdiği entry nin altına, başka bir arkadaş bir tane link verip şu siteden alıntı yazmış ?

Şimdi koçum o siteyi ilk defa duydum. Baktım içerik olarakta, kız nasıl tavlanır diye başlık var amınakoyim ? Üstelik kasımda açılmış. Ben mayıstan beri yazıyorum ? Neyse böyle iyi oluyo. Daha öncede söylediğim gibi her zaman yoluma daha zeki adamlarla devam etmek istiyorum. Diğerleri o siteye gitsin. Alfaloji miydi neydi ?

Bir daha ki yazıda görüşmek üzere dostlarım.