A password will be e-mailed to you.

Merhaba baycentilmen.com okurları.

Bildiğiniz gibi geçen yazıda yeni konsepti duyurdum. Epey ilgiyle karşıladınız bu durumu. Benim içinde daha iyi oldu açıkçası.

Kadın-erkek ilişkilerini anlatan siteler bir süre sonra sürekli birbirini tekrar eden, aslında hep aynı olan şeyleri yeni bir şeymiş gibi anlatan ve tartışan birer çöp yığınına dönüşüyorlar. Bu işi, bu şekilde yapan yabancı sitelerde de aynı böyle oluyor. Türkiye deki sitelerde de böyle.

Bunu sevmediğim için sizinle konu dışı şeylerde paylaşıyorum. Ara ara giyimden, ilgi alanlarımdan ve başka şeylerden de bahsediyorum. Bu instagram raporları da, size somut örnekler üzerinden bilgi vermemi sağladığı için güzel bir nane oldu. Bana ss attığınız sürece bu konsepti devam ettiricem. Tabii bu sırada normal yazılarda gelmeye devam edecek.

Şimdi daha fazla uzatmadan yeni raporumuza geçelim.

Evetttt. Şimdi gelelim asıl mevzuya.

Geçen seferki raporda; başka yerlerden kopyala yapıştır cümlelerle yürümeyin, söyleyeceğiniz cümleler her zaman kişiye, duruma ve ortama göre değişkenlik gösterir dememe rağmen bu arkadaş ve bana ss atanların %90 ı, gidip geçen ki raporda benim o arkadaşa önerdiğim şeyleri aynen kopyala yapıştır yapmış amınakoyim. Olum manyak mısınız lan gfgfdgfdgdvdsfs

Adamlar gitmiş her kıza ” sen instagram kullanmayı sevmiyorsun aslında ? ” yazmışlar :)))) Size, atılan bütün ss leri göstersem gülmekten yerlere yatarsınız aq dfbfdbfdtl

Tekrardan söylüyorum gençler. Bir daha böyle bir şey yapmayın 🙂 Yaratıcılığınızı köreltmeyin. Şimdi ne yazacağınızı bulamıyor olabilirsiniz. Ama bu da tıpkı bir kas gibi. Kullandıkça ve zorladıkça gelişecek emin olun.

Rapora dönecek olursam; erken bir “ilgimi çek” gelmiş. Bunu demeden önce en azından bir laf daha atar, kızı biraz daha kendime doğru çekerdim.

Kızda erken geldiği için zaten öyle bir cevap vermiş. Ama aynı zamanda nasıl çekerim gibi bir şey de dediği için avantajı kaybetmemiş arkadaşınız. Ardından doğrusunu yaparak kızın ilk sorusuna hiç cevap vermeyip direk 2. ye geçmiş. Burası güzel. Eğer ortada birden fazla soru varsa, sevmediğinize cevap vermeyin 🙂 Diğer sorularla uğraşırken o zaten unutulacak.

Kız, ödül için uğraştı ve sevdiği müziği söyledi bile. Hep söylüyorum ama bir daha söylüyeyim. Ödül sizsiniz. Bunu hiçbir zaman unutmayın. Geçen seferki arkadaş gibi bir sıçma yaşanmadı bu kısımda 🙂

He birde söylediği şeyden çok etkilenmiş gibi görünmeyin. Burada kızın söylediği şarkıyı hiç bilmiyorum fakat arkadaşınızın verdiği cevap gayet güzel. Kıza, onun önerdiği şeyden tatmin olmamış gibi bir cevap vermiş dikkat ederseniz.

” İyi güzel melodisi var ” . Eh işte fena değil gibi bir şey bu 🙂

Bir doğru daha geldi. Mesaj faslını asla uzatmayın derim hep. Arkadaşınız da bunu yapıyor ve kızla buluşmayı hemen ayarlıyor. Ardında yaptığı ” seni güneşe çıkarayım, çok beyaz tenlisin ” manevrasıyla da buluşmayı kesinleştiriyor.

Bu cümle hem kıza eğlence vadeden bir cümle hemde beyaz tenli olduğunu vurguladığı için bir neg. İşte neg tam olarak böyle olur. Eğer bir neg hem kızla dalga geçiyor hem de onu güldürüyorsa, bu başarılı bir negtir.

Son espriye gelelim. Bence gerek yokmuş kardeşim sdfds Ben gülmedim.

 

Vee geldik finale. Artık kızı iyice uygun kıvama getiren arkadaşınız sonunda numarayı istememiş, onu almış. Numara istenmez gençler. Numara alınır.

Eğer bu kadar güzel getirip “numaranı verebilir misin? ” gibi aciz bir soru sorsaydı cidden üzücü olurdu. Kız numarayı verse bile “ödül” imajı sarsılırdı.

Yani doğru hareketlerle arkadaşınız sadece oturduğu yerden dakikalar içinde hatunu ayarladı. Teknolojinin böyle yararları da olabiliyor 🙂

Kötü yönleri de var elbette. Mesela arkadaşınıza resimlerde çok güzel gelen kız, buluştukları zaman çirkin gelebilir. Bu da işin biraz sürpriz tarafı :))

O yüzden sadece sanal aleme saplanmayın. Bunlara sadece işi kolaylaştıran birer araç olarak bakın.

Gerçek hayatta yapacağınız başarılı bir tanışma ve ardından gelen kapanışın tadını, sanaldaki hiçbir şey veremez.

Yeni raporlarınızı bekliyorum. Lütfen kopyala-yapıştır cümlelerle yürümek yerine kendi yaratıcılığınızı zorlayarak kuracağınız cümlelerle yürüyün. Bir süre sonra raporlar çoğalınca aralarında en yaratıcı ve güzel olanı felan seçeriz, eğlenceli olur.

Bugünlük bu kadar yeter. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere dostlar.