A password will be e-mailed to you.

Merhaba baycentilmen.com okurları.

Bugün sevdiğiniz bir yazı dizisi ile birlikteyiz. Bugüne kadar birlikte; toplum içerisinde ve kadınlar karşısında sizi diğerlerinden ön plana çıkartacak bir sürü özelliği hackledik. İşte bugün de bunlardan birini yapacağız. Şimdi daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

Erkekler ve kadınlar arasında bir çok fark var. Bunu hepimiz biliyoruz. Bu farklardan belkide en bariz olanı ise duygusallıktır dostlar.

Biz erkekler olarak kesinlikle kadınlardan daha mantıklı ve daha tutarlıyız. Bir erkeğin söylediği şeyler ile yaptığı şeyler genel olarak her zaman aynı paraleldedir. Kadınlarda ise bu durum kesinlikle tam tersidir. O yüzden size her zaman söyledikleri şeylere değilde yaptıkları şeylere bakın diyorum. Sokak röportajları tarzında kanallarda kadınlara istedikleri erkek tipi sorulduğunda söyledikleri erkek profilini hatırlayın :)) Heh şimdi de o çizdikleri profilin gerçek hayatta ne kadar yıkık bir durumda olduğunu kendi gözlerinizle görebilirsiniz çevrenizde fsdfds Sözde sevmedikleri ve istemedikleri piç, kaslı, ukala vs. erkeklerin ise nasıl bir bollukta olduğuna bakabilirsiniz.

Kısacası duygusal olmaları kadınları bizden epey bir ayırıyor. Buraya kadar hiçbir sıkıntı yok. Beni rahatsız eden şey bundan sonrası.

Beni rahatsız eden şey erkeklerin her fırsatta kadınların duygusal yapıya sahip olmalarından şikayet etmeleri amınakoyim. Ne bekliyodunuz ? Kadınlarında sizin gibi mantıklı olmalarını mı ? Sokakta bir kadın bir erkeğe gidip, ” Sevişelim mi ? ” derse erkek kızın güzelliğine bakar ve mantık çerçevesinde evet yada hayır diye bir cevap verir. Bu bir erkek için en güzel ve en hızlı yoldur. Ama aynısını bir kadına yapmayı beklemeyin aq. Bir takım şeyleri kabullenmek gerekmiyor mu sizce de gençler ? 🙂 Kadınlar duygusal. Bu yüzden oyunu buna göre kurmanız gerekiyor. Gidip 10 yaşındakini bir çocuk gibi ağlamanın size bir faydası yok.

Bakın dostlar bu konuyu hacklemek cidden çok kolay. Öncelikle bu konuda yaptığınız ilk hatayı size tekrardan söyliyim. Kadınların duygusal yapısına kızmak ve yargılamak. Bu yaptığınız ilk hata. Yargılamayın. Çünkü bu onlarında elinde olan bir şey değil.

Heh şimdi geldik en önemlisine. Çoğunuz işte tam burada eleniyor.

Neredeyse hepiniz kadınlara sadece pozitif duyguları yaşatıyor yada yaşatmaya çalışıyor. Kadını sürekli sevindirip, mutlu etmenin onu sizin yanınızda tutacağını düşünüyorsanız; yanılıyorsunuz dostlar.

Kadınlar hem pozitif hem negatif bütün duyguları yaşamak ister. Bu yüzden inişli çıkışlı, mutsuz sonlu romantik filmleri çok severler. Hiçbir kadın her şeyin yolunda gittiği ve herkesin sürekli mutlu olduğu bir diziye ya da filme prim vermez. Çünkü bütün duyguların tadına bakmak isterler.

Sizler ise sadece mutlu etmeye odaklanmışsınız. Bu koca bir hata. Sürekli olarak pozitif duyguları yaşatırsanız kadınlar bundan sıkılacaktır. Sürekli negatif duygular yaşatırsanız da bu kadını yıldıracaktır.

Bu yüzden hem pozitif hem negatif duyguları aynı anda yaşatmanız gerek dostlar. Yani ne güvenli bir liman olun ne de sürekli dalgalı bir deniz. Okyanus gibi olun. Bazen çok sakin ve güvenli. Bazende çok sert ve dalgalı. Okyanus macera dolu gözüküyor bir kere aq. Ne zaman ne olucağı, ne çıkacağı belli değil. Eğlence vadediyor. Hep diyorum eğlence vadeden bir sohbete yada teklife sahipseniz insanlar buna bedava uyuşturucu bulan müptezeller gibi tepki verirler diye.

Kadınlara bu duygulardan hepsini yaşatmalısınız.

Bu yüzden iyi davranayım sürekli mutlu edeyim diye kendinizi kasmaya hiiiç gerek yok gençler. Sırf mutlu etmek için kendi karakterinizden ödünler verip kızın karşısında bir eziğe dönüşmektense, dimdik durup ona negatif duyguları da yaşatmak sizin başarılı olmanızı sağlayacak.

Bu yazıyı da anladığınızı farz ederek burada bitiriyorum Yazılar bu sıralar hızlanacak. Onunda müjdesini vermiş olayım dostlarım 🙂

Bir sonraki yazıda görüşmek üzere.