A password will be e-mailed to you.

Merhaba gençler. Merak edilen bir konuya açıklık getirmek amaçlı bir yazı olucak.

Biz erkekler cinsel çekim konusunda çokta fazla süzgeçe sahip değiliz biliyorsunuz. Götü güzel mi, memeleri güzel mi, yüzü güzel mi, bitti. Bu kadar :)) Tek süzgeç yani. Fiziksel özelliklere çekiliyoruz içgüdüsel olarak.

Fakat hatunda olay farklı baba. Süzgeç süzgeç üstüne. Yakışıklı mı , uzun mu , zengin mi , çevresinde saygı duyulan biri mi , maskülen mi… Böyle uzar gider işte hep anlatıyoruz zaten neler olduğunu.

Bu süzgeçlerden ilk olanı tahmin edebileceğiniz gibi dış görünüş. Sonuçta kız sizi tanımıyor. İsterseniz astronot olun. Hatunun ilk süzgecini geçemedikten sonra o sizin ne olduğunuzla açıkça çokta ilgilenmez dostlar.

Bu süzgeci geçmeniz için dikkat çekici durmanız şart. Hayatta her konuda gerçekçi olun. Bu konuda da öyle. Dışarı çıktığınız bir gün bir aynada kendinize bakın. Sonrada çevredeki diğer erkekleri gözlemleyin. Eğer sizde herkes gibiyseniz, korkarım ki daha iletişime geçmeden kaybettiniz. Ya sizi kullanır, ya da sizi kullanmaz bile. Kibar bir şekilde siktir çeker 🙂

Yakışıklı, uzun, fit olmak büyük avantaj. Doğuştan avataj hemde. Eğer bu özelliklere sahipseniz şanslısınız. Eşofmanın altına kahverengi bot giyip gezseniz bile ilk süzgeci geçersiniz 🙂 He yinede bunlarla yetinmeyip birde üstüne iyide giyinirseniz zaten o zaman hatunların büyük çoğunluğunun ilk süzgecini geçersiniz. Sinyallerde de bariz bir artış gözlenir.

Ama çirkinseniz, kısa boyluysanız yada ortalama bir görünüme sahipseniz iyi giyinmek zorundasınız. 

( Bu agayı intagramdan takip edin : @iamgalla )

Dış görünüş bir vitrindir dostlar. Vitrin güzelse kız mağazaya girmek için can atar 🙂 Vitrini beğenmezse oradan uzaklaşır. İşte iyi giyinmek bu yüzden iyidir. Vitrininiz hoş gözükür. Kız içeri girmek için can atar. Bu yüzden bir tarz oluşturmalısınız. Klasik en iyisidir.

Bunu bir ödevle kanıtlayayım. Çoğunuz yazın tişört, kışında kazak giyiyor. Herkes böyle zaten.

Göreviniz kendinize güzel bir gömlek almak. Kot zaten vardır. Kemer yoksa kemerde alın. Sonra giyin 🙂 Gerisini ben anlatmıycam. Sadece gözlemleyin.

Ben bu konularda sizi daha fazla aydınlatmaya devam edeceğim gençler.

He bu arada ortalama veya çirkin olan erkek, alfa özellikleri sağlıyorsa, yakışıklı ama sünepe erkeği tokatlar. Bu da aklınızda olsun 🙂

Bir daha ki yazıda görüşmek üzere.