A password will be e-mailed to you.

Merhaba dostlar. Geçen sefer ufakça değindiğim kadınların size yürüme şekli olan sinyal yollama konusunu bu yazıda size iyice bir açıklıycam.

İlk olarak şunu netleştirelim.

Kadınlar, beğendikleri erkeklere genellikle bizim onlara yürüdüğümüz gibi yürümezler. O erkeğe çeşitli sinyaller yollayarak onun kendisine gelmesini beklerler. Siz eğer bu sinyalleri alıp güzel bir açılışla kapatırsanız oyunu kazanırsınız. Oyun dedikleri olay kabaca bakarsak işte bu kadar basittir.

Peki bu bizim açılış yapmamızı ve başarılı olmamızı sağlayacak sinyaller neler ?

Gençler ilk sinyal bakıştır. Geçen yazıda da söyledim bunu. Eğer bir kadın size 1.5-2 saniyeden fazla bakarsa bunu bir sinyal olarak algılayabilirsiniz. Bu sizin ona açılış yapmanız için yeterlidir. Bu noktada nedendir bilinmez, bir çok erkek gözlerini kaçırır aq. Olum neden gözlerinizi kaçırıyosunuz. Bunu yaparsanız direkt game over olursunuz. Ciddiyim. Artık şu alışkanlığınızdan vazgeçin amk.

Hee diyorsanız ki ben daha garantici bir adamım bana bir bakış yetmez o zaman yapacağınız şey kızdan gözlerinizi ayırmadan kızı gözlemlemek. Kız eğer gözlerini sizden kaçırdıktan sonra bir kere daha bakarsa bu en kolayı? Direk gidin ve açılışı yapın. Kesin olucak bana güvenin.

Eğer kız yine bakarsa ve yine gitmezseniz zaten kız artık korkak bir beta olduğunuzu anlayacak ve sizden soğuyacaktır.

Şunu da asla unutmayın; gitmediğiniz her saniye daha da heyecan yaparsınız ve saçmalama ihtimaliniz iyice artar. Bu konularda sıkıntılarınız varsa cesaretiniz kırılır. O yüzden uzatmayın. Bu sinyalleri gördüğünüz gibi yapıştırın, affetmeyin?

He birde önemli bir not ekliyim buraya. Eğer bir kadın sizi gerçekten beğendiyse ama sizin ona gelmenizi engelleyecek bazı faktörler varsa bu bakma süresini daha da uzun tutabilir. Kızlı erkekli bir arkadaş grubunun içindeki kızlar genelde çok yapar bunu. Yada yanınızda sevgiliniz varsa çok bakarlar.  Hatta bazı kadınlar bunu bir üst boyuta çıkarıp, onların kendi tabiriyle hayvan gibi bakarlar? Bu hem bir meydan okuma hem de sen etrafa aldırma gel yanıma çağrısıdır. Bunu unutmayın.

Bir diğer sinyal kızın kendisini size göre konumlandırmasıdır. Fakat bunun farklı yolları vardır.

Mesela kısa bir süre önce olan bir olay üstünden örnek vereyim. Kafede yengenizle otururken karşı masamızda 2 tane kız vardı. Birinin yüzü bize dönük tam karşısında arkadaşı var. Kızın önünde arkadaşı olduğu halde bakışlarını fark ettim. Bu zaten bir sinyaldi. Kız üstüne daha da bir kışkırtıcı olup sırtı bize dönük olan arkadaşının karşısındayken, arkadaşının çaprazındaki sandalyeye geçip bakışlarını tamamen bana yöneltti. Az önce bahsettiğim olay işte. Sevgiline ve yanımdaki kız arkadaşıma rağmen gelmeni istiyorum diyo?

Yani kısacası arkadaşının karşısındayken onun çaprazına geçip kendini benim için konumlandırdı. Şimdi bu sinyalin geleceği son nokta gençler. Bunun üstü zaten gelip yanıma bana açılış yapması olurdu? Bu durum tabiiki fazla uzun sürmedi. Yengeniz kızın yaptıklarını farkedince korkutucu bir kaç hareketle o kızın ve arkadaşının orayı terketmesini sağladı??

Eğer radarlarınızı sürekli açık tutarsanız bakışa göre çok daha güçlü olan konumlandırma sinyalini görürsünüz gençler. Konumlandırma sinyalinden sonra düşünmeyin dahi. Gidin açılışı yapın, affetmeyin.

Bunun farklı bir türleri var demiştim. Bir diğer türü kızın sebepsiz yere size daha yakın bir noktaya gelmesidir. Size bakışınızı yakalayamasanız bile bu bir sinyaldir. Genelde bu türün en çok görüleni size iyice yakın bir konuma gelip etrafa sanki bir şey arıyomuş gibi bakmalarıdır ? Hemen yardımcı olun hanımefendiye aradığını bulsun ?

Bir sinyal ise ortamdan gelen sinyaldir dostlar. Bunu eğer iyi gözlemlerseniz yakalayabilirsiniz illa başınıza da gelmiştir ama siz açılış yapmamışsınızdır garanti amk.

Mesela bir masada birbirine birbirine doğru eğilip konuşan kızlardan bazıları dönüp hemen arka arkaya sözde çaktırmadan size bakış atıp önüne dönüyorsa o masada sana ekmek vardır kardeşim? Özellikle sana dönük olan kız yada kızlara çok dikkatli bak. Ekmek orda. Ye onu, affetme ?

Bir diğeri sinyal özellikle üniversitede çok görülür. Ben buna “çakmak istemenin dayanılmaz hafifliği” diyorum? Bu çok açıktır bir sinyaldir gençler. Bu sinyale ” alt tarafı bir çakmak istedi bu mu sinyal ” diyen net ibnedir.

Kadınlar sünepe bir erkeğin dikkatini çekmek istemezler çünkü ibne kardeşim. Öyle bir erkekten çakmak istemeleri için etrafta başka hiçbir insan evladı olmaması gerekiyo. Bak öyle bir durumda bile istemeyebilir. O kadar net söylüyorum. Kadınlar sünepe erkeklerden tiksinirler.

Yani kısacası kız sizden çakmak istiyorsa çakın ona gençler?

Tanımadığınız bir kız çakmak yerine sizden başka herhangi bir konuda da yardım istiyorsa ve etrafta bir tek siz yoksanız, bu da büyük ihtimal sinyaldir, affetmeyin.

Aynı arkadaş grubunuzda takıldığınız kızların size karşı olan sinyallerini açıklamama gerek yok. Geri zekalı değilseniz bunu çok rahat anlarsınız. Geri zekalıysanız da zaten burayı terkedin.

Benim ilk etapta aklıma gelen bunlar oldu dostlarım. Eğer başka şeyler daha varsa onlarıda, yazdığım başka bir yazının içine sıkıştırırım.

Bu yazının devamı olarak sinyali aldıktan sonra nasıl açılış yapacağınıza dair bir yazı gelicek. Hangi durumlarda açılış yapmamanız gerektiğiyle ilgilide bir yazı gelicek ondan sonra. Anti-sinyaller diyelim onlarda ?

Şimdilik bu kadar dostlarım. Bu ara boşluktayım sık sık yazmaya çalışıcam.

Bir başka yazıda görüşmek üzere.