A password will be e-mailed to you.

Merhaba dostlar. Bugün hatunlar konusunda yaptığınız en büyük yanlışlıklardan birini çözücez.

Kadınlara yaklaşım konusunda iki türlü taktik vardır. Sniper taktiği ve shotgun taktiği. Bir diğer adıylada; direkt ve dolaylı yaklaşım diyebiliriz. Şimdi bu iki taktiğin iyi ve kötü yönlerine bakıp hangisini uygulamanız gerektiğini bir görelim.

Şimdi arkadaşlar, sniper taktiği ölçüp biçmektir. Tek bir hedefe odaklanmaktır. Zaman harcamaktır. Dolaylı yaklaşmaktır. Sözde niyetini belli etmeden yaklaşmaktır ? Kız sizin onu beğendinizin kokusunu 1 km den alır lan neyin belli etmemesi ?

Tek bir hedefe ölçüp biçerek dikkatli şekilde gittiğiniz için başarı şansı yüksek sanarsınız. Ama öyle değildir dostlar. Kız zaten sizin ilginizi daha onunla ilk konuştuğunuz anda bile anlar çünkü olum ? Olayı uzatmak sizi frienzone a atar. Kanka olur sizden çok güzel. Çünkü kız ona olan ilginizi belli etmekten korktuğunuzu düşünüp sizin yetersiz ve güçsüz bir erkek olduğunuzu düşünür.

Benim önerim kesinlikle shotgun taktiği. Shotgun taktiği direkt yaklaşımdır. Niyetini belli etmektir. Cesurlar böyle yapar. Zamanının kıymetini bilenler böyle yapar. Shotgun taktiği erkeksidir. Biri olmazsa diğerine geçmektir.

Arkadaşlar siz erkeksiniz. Tek tük hatunlarda var sitemizde fakat neredeyse hepiniz erkeksiniz. Sizden şimdi isteyeceğim tek şey “erkek” gibi davranmanız.

Eğer bir kızı istiyorsanız gidip onu alın. Onunla hep bahsettiğim tarzda erkeksi ve eğlence vadeden bir konuşmadan sonra onu yine eğlence vadeden bir mekana yada aktiviteye götürün. Bakın davet edin demiyorum götürün. Haydi şuraya kahve içmeye gidiyoruz deyin bitti. Hayır deyip reddetme durumunda da salın kumda bokuyla oynasın. Bu kadar basit. Reddederse zaman kaybınız “0” .

Bu hayatta sağlıktan sonra en değerli şey zamandır. Zamanınızı nasıl harcadığınız sizin profilinizi oluşturur. Sürekli bir şeyler kovalayan, spor yapan, okuyan, araştıran, izleyen, sosyal takılan adamlar rüyaların erkeği olur.

Zamanını bir kızı etkilemek için saçma sapan iltifatlar edip kızın her isteğine zıplayan adamlar kızın anca kankası olur.

İlginizi belli edin dostlar.

Söyleyin ya hoşuma gidiyosun, pazartesi gel başla diyin gerekirse amk ? Bu fazla cüretkar ama tarzınız böyle olsun. Zaman kaybı yaşamayın artık.

Aynı shotgun silahı gibi olucaksınız işte. Yakın mesafe ateşleyin. Olmadı mı ? Sal onu sal sal sal. Diğerini vurun hemen. O da mı olmadı ?

Hemen ötekine. Bu şekilde devam.

Son olarak önemli hatırlatma.

ERKEK böyle yapar.