A password will be e-mailed to you.

Merhaba dostlarım. Sizlere hep diyorum, Judi James’ in beden dili kitabını okuyun. Beden dili konusuna hakim olmak yalnızca kendi hareketlerinizi düzeltmek için değil çevreyi de doğru analiz etmek için kullanabileceksiniz.

Yakın zamanda youtube ta bir kanal dikkatimi çekti. Yabancı bir kanal. İsmi Jack ManleyTV.

Konsepti bildiğiniz sokak röportajları. Türkiye de de bu tarz yayın yapan trilyon kanal var zaten. Yurtdışında da aynısının laciverti. Orda da bir sürü bu konseptte kanal var.

Bu kardeşimizi diğer röportaj kanallarından ayıran bir özellik var. Bu da röportaj yaptığı kadınların çoğunu daha orada tavlaması 🙂 Hatta bir çoğuyla ayaküstü yumuluyolar birbirlerine.

Ben tabiiki de size bunu nasıl başardığını anlatıcam.

İlk olarak Jack kardeşimizin yaptığı doğru şey, nerede avlanacağını bilmesi. Yayın yaptığı yer yanılmıyorsam Las Vegas ta barlar sokağı tarzı bir cadde. Binlerce sarhoş insanın bir caddede aşağı yukarı yürüdüğünü hayal edin. Heh işte öyle bir ortam. Alkolün etkisiyle cinsel isteği ve cesareti de bir o kadar artan kızları hedef olarak seçip onlarla röportaj yapıyor. Ve böylelikle başarı ihtimalini daha da arttıyor gençler. Daha öncede söylemiştim. Hatunlara açılma dersiyle ilgili yazdığım yazılarda. ( okumayanlar okusunlar ) Demiştim ki eğer işin içinde alkol varsa sadece oltayı atmanız bile yeterli olabilir. İşiniz çok daha fazla kolaylaşır yani. Sizde başarı ihtimalinizi artırmak istiyorsanız, reddedilmek moralinizi bozuyorsa ( çok saçma ) , kolay hedef seçeceksiniz kendinize. Bunun başka bir yolu yok.

Jack kardeş hedefi doğru seçiyor. Orası kesin. Ama bir alfa erkek gibi yaklaşmasa kadınlara, bu kadar başarılı olamaz. Arada bazı erkekler bunun çevresine gelip hatunlara karşı onlarda şanslarını deniyorlar mesela ama onlar başaramıyorlar. Jack bir alfa. Öyle olmasa bile öyleymiş gibi yaptığı kesin. Tavrı ve beden dili kesinlikle çok iyi. Şimdi videosunu izleyelim. Daha sonrasında ben yaptığı doğruları size aktarayım ve sizde anlattıklarımı kendinize olumlu şekilde yansıtın tabiiki.

Bu da daha iyi analiz etmek için bonus olsun.

 

Şimdi Jack kardeşin hareketlerini sizin için bir analiz edelim bakalım.

Öncelikle çok rahat bir tavır sergiliyor. Ağzından hiç düşürmediği sakızıyla ve suratından hiç eksik olmayan o piç gülüşüyle adeta karşısındakine; ben senden üstünüm imajını rahatlıkla veriyor.

He sakız demişken ona da bir değineyim. Hayvan türlerinin neredeyse hepsinde şu özellik vardır. Yemeği yemeden önce ortalığı iyice kolaçan eder. Hiçbir tehlike unsuru yoksa rahat rahat yemeğini yer. Aslan belgesellerindeki ceylanları görmüşsünüzdür. Sesi duyunca nasılda hemen çiğnemeyi bırakıp kulakları dikerler. Bir tehlike unsuru varsa çiğneme işi artık bırakılır. Vücut içgüdüsel olarak donma ve hemen ardından kaç yada savaş sinyalini verir. Bu insanlarda da böyledir. Neticede hep şuan ki gibi eti marketten almıyoduk. İnsanlığın tarihi çok uzun olduğu için uzun bir süre biz de aynılarını yaptık. Dolayısıyla bu içgüdüler hala bizde de var. Sakız çiğnemenin bize olan etkisi de bu yüzden şöyledir : Rahat rahat çiğnediğime göre etrafta herhangi bir tehlike yok. O yüzden rahatıma bakabilirim. Bu yüzdendir ki sakız çiğnemek kişiyi rahatlatır. Stresi azaltır. Bu yüzden sürekli yanınızda bulundurmanızda fayda var gençler.

Jack in bir başka iyi yaptığı harekete geçelim şimdi. Dikkatli şekilde bir daha izlerseniz, hatunlara neredeyse vücudunu yaslayacak kadar çok yaklaşıyo, adeta meydan okuyo. Ben senin alanına rahatlıkla girerim imajı veriyo. Cüretkar bir hareket. Genelde bir kızdan hoşlanan beta bir erkek kızı dansa kaldırdığında bile arada 1 metre mesafe olur illa görmüşsünüzdür 🙂 Aradan kamyon geçer. Jack bunu yapmıyor. Tam tersi meydan okuyo.

Yaptığı bir diğer hareket ise, bu açıkçası hareketleri arasından en dikkat çekeni. Hatunlarla normal bir konu konuşurken bile kafasını iyice yana eğip göz teması kurması. Bunu genelde öpüşmeden hemen önce yapar herkes. Jack bunu normal bir konu üzerinden konuşurken yapıyor. He haliyle karşıdaki erkeğin sanki her an onu öpücekmiş gibi durması hatunların içini kıpır kıpır yapıyor. Kusursuz bir beden dili örneği.

Son olarakta yaptığı bir şeye daha değineyim. Sohbetin samimiyetinin arttığını hissettiği gibi hemen temasta bulunuyor. Ya elini omzu atıyor. Ya elini beline doluyor. Ama bir şekilde temas ediyor. Bu da işin artık son noktası zaten. Buna da itirazı olmayan bir hatun artık çoktan düşmüş oluyor gençler.

Gördüğünüz gibi baya bir analiz ettim. Aslında bomboş bir içeriğe sahip bir video dan neler çıktı. Beden dilini bu yüzden öğrenmeniz gerekiyor dostlar. Size bu yazıdaki son tavsiyem de bu olsun.

İnsanları istediğiniz gibi yönlendirmek istiyosanız, onların içini okuyabilmelisiniz.

Hadi eyvalla. Bir başka yazıda görüşmek üzere.