A password will be e-mailed to you.

Merhaba gençler. Çok sık olarak şu tarz mesajar alıyorum. Usta kızla ne konuşucam ? Hangi konulardan bahsediyim ?  Senin bahsettiğin ilginç konular neler ? gibi gibi bu tarz mesajlar.

Şimdi öncelikle ilk 2 soruya yanıt vericem. Gereksiz bir endişe taşıyosunuz. Bu düşünülcek bir konu değil çünkü. Bunları yazan arkadaşların sadece tek bir kıza yazdığını ve farklı seçeneklerinin olmadığını, bu sorulardan rahatlıkla anlayabiliyorum 🙂

Hep dediğim gibi ne kadar çok seçeneğiniz olursa, her konuda o kadar rahat olursunuz. Tek bir kızla flört edince yokluk kafasıyla o kıza aşırı ilgi gösteriyosunuz ve kızın gözünde “bu yüksek değerde bir erkek değil, benden başka bir seçeneği yok” algısı oluşuyo. Ondan sonra ya sizi friendzone a atıyo yada sizi evirip çevirip istediği gibi oynatıyo.

Seçenekleri olan erkek ise kızı yeterince sallamıyo çünkü pelinsu olmazsa minesu var 🙂 Kızda haliyle bu tavırlarından dolayı onun yüksek değerli olduğunun farkında. Zaten açık olan kapılar daha da açılıyo yani dostlarım. Filmlerde, dizilerde yada çevrenizde bu işlerde başarılı olan adamlara bakın. Hepsinde o umursamazlığı görüceksiniz. O yüzden bu yokluk kafasından çıkıp bir çok kızla flört edin. Artık bu çok kolay. Tinder, instagram, swarm vs.. Sadece oturduğunuz yerden bile başlatabilirsiniz bunu artık öyle bir devirdeyiz.

Şimdi gelelim şu ilginç konular mevzusuna.

Gençler insanların büyük çoğunluğu bir rutin içinde yaşar ve haliyle bu konuştukları konularda genelde rutin konulardır. Bunlar genelde sıkıcı konulardır aynı zamanda. İnsanlar rutinden bunalırlar ve hep bir çıkış noktası ararlar. Onları rutinden çıkartan ve eğlence vadeden bir konuşma onlar için o çıkış noktasıdır

Daha öncede söylediğim gibi, dikkat ettiyseniz ortamdaki o eğlenceli, makarayı çeviren adam her ortamda aranan adam olur ve genelde grubu tamamen onlar yönlendirir 🙂 Çünkü insanlar kendilerini rutinden çıkartan ve eğlence vadeden her türlü konuşmaya ve aktiviteye tıpış tıpış gelirler. Buna ihtiyaç duyarlar. Siz hala gidip rutin ve sıkıcı konulardan bahsederseniz tabiikide diğerlerinden hiçbir farkınız olmayacağı için elenirsiniz.

Böyle biri olmak doğuştan bir yetenek gibi gözükse de aslında geliştirilebilir. Hobileriniz, bilgi dağarcığınız ve mizah kabiliyetiniz ne kadar iyiyse sizde bu konuda o kadar iyi olursunuz.

Bu yüzden belgesel izleyin. Kitap okuyun. Karikatür takip edin. Film ve dizi zevkiniz olsun. İlginç hobiler edinin. Şimdide diyecekler ilginç hobiler neler 🙂 Yani futbol maçı izlemek, pc oyunları oynamak değilde, ortalama insanların daha az yaptığı şeyler.  Geçenlerde bir yazımda rugby den bahsetmiştim mesela onun gibi. Şu sıralarda çok fena snooker a sardım bu arada. Onunla yada genel olarak bilardoyla alakalı da bir yazı gelebilir buradan duyurayım 🙂

Umarım artık ne konu bulsam diye düşünmezsiniz 🙂