A password will be e-mailed to you.

Merhaba baycentilmen.com okurları.

Gün geçmiyor ki sanal alemde saçma bir akım peydahlanmasın. Bu akımlar içinde ise yıllardan beri beni en çok güldüren ve eğlendiren akım: No fap.

Akımın olayı 31 çekmemek arkadaşlar. Bu kadar. Başka bir olayı yok :)) Bir sürü 31 çekmeyen erkek toplanmış birbirlerine geçirdikleri değişimi anlatıyorlar. En komiği de bu akıma katılan yıkıkların youtube ta “no fap 60. gün” gibi videolar çekmesi. Adam resmen kamera karşısına geçip; 10 dakika boyunca, son 2 aydır 31 çekmediğini anlatıyo amınakoyim sdgpdfpfğpdbd

Yanlış anlamayın. Mastürbasyonun kuvvetli savunucularından falan değilim. Mastübasyon bana göre hiçbir zaman bir erkeğin kendini rahatlatma yöntemi olmamalı. Erkek kendini rahatlatmak için direkt olarak seks yapmalı. Doğrusu budur. Mastürbasyonu kendini rahatlatmak amacıyla yapanlar zaten bu no fapçi yıkıklar :)) Çünkü yıllarca her gün mastürbasyon yapıp rahatlamışlar. Dışarı çıkıp avlanmaya halleri ve istekleri yok. Kısaca canları seks yapmak istediği tüm zamanlarda mastürbasyon yapıyorlar. Sonra bakıyorlar bir akım çıkıyor ve diyor ki; mastürbayon yapmayın, hayatınız değişsin. Yok sesiniz kalınlaşsın, yok suratınız daha erkeksi olsun, yok kızlar direk kucağınıza otursun…

Sürekli 31 çekmenin iyi bir şey olmadığını herkes biliyor zaten. Bu mucize bir fikir değil ki. Ama insanlara, hayatlarında kötü giden her şeyin tek ve en büyük nedeni aslında buymuş gibi neden anlatıyorsunuz olum bu olayı. Sonra gidip gece uyurken yorganı ıslatıyorlar :))

Sakın böyle akımlara kapılmayın gençler. Mastürbasyonu düzenli seks hayatına sahip insanlarda yapıyor. Siz sanıyor musunuz ki evlenince yada düzenli bir şekilde seks yapmaya başlayınca hiç 31 çekilmiyor. Yok öyle bir şey amınakoyim. Mastürbasyon bir fantezidir. Örnek veriyorum. Normalde nerede göreceksiniz kendisine aşırı sert davranılmasını isteyen kadınları yada öğrencisiyle birlikte olan öğretmenleri ve bunun gibi uçuk örnekleri. Gerçek hayatta da bu örnekler var ama çok nadir. Ama mastürbasyon ve onu yaparken izlediğiniz videolar size bunları hayal etme fırsatı veriyor. Bu yüzden fantezi. Yoksa oturup aletini sıvazlamak bir fantezi değil tabii ki. Kısacası bu bir ihtiyaç giderme aracı değil. Bakış açınız böyle olsun. Böyle olursa zaten mastürbasyon sizin için ayda 1-2 defa yaptığınız bir fanteziden başka bir şey olmayacak.

Böyle saçma sapan fotolarla da akımı yaymaya çalışıyorlar. Ulan yer mi trakya çocuğu. Adam ilk fotoğrafta 5 kilo daha ağır. Bakımsız bir suratı var. Saçları da öyle. Diğer fotoda kilosunu vermiş. Berbere gidip 30.000 bakımını yaptırmış. Birde aklınca yanaklarını içeri doğru vakumlayarak, artık daha köşeli ve erkeksi bir suratı var gibi göstermeye çalışmış gsdögsdö. Sonrada yazmış altına 30 gün boyunca çekmedim. Tmm knk böyle devam :))

Türkiyede de birkaç kişi youtube a bu konuda değişim videosu yüklemiş. Normalde koyardım buraya da kimseyi rezil etmek istemedim. Gülmek istiyorsanız açıp bakarsınız :))

Bugün yarın fırsat bulursam bir yazı daha gelebilir haberiniz olsun. Bir sonraki yazıda görüşmek üzere dostlar.