A password will be e-mailed to you.

Merhaba baycentilmen.com okurları.

Sizleri özledim. Mesaj kutusundan anladığım kadarıyla sizde beni özlemişsiniz. O yüzden sizlere büyük fayda sağlayacak ufak dokunuşlardan bahsetmeye karar verdim bu yazıda.

Dediğim gibi ufak dokunuşlar. Yapın hemen etkisini görün.

Birinci önerim; gidin bütçenize göre herhangi bir giyim mağazasını lootlayın. Kendinize yeni ve güzel şeyler alın. Görüntüyü netleştirin.

Çoğunuz yıllardır alışveriş yapmamış. En son anasının ona aldığı şeyleri giyiyor. Haliyle giydiğiniz şeyler içinize sinmiyor. Bu yüzden kendinize güvenmiyorsunuz. Ananız sizi giydirdiği için çağın gerisinden geliyorsunuz. Genç kardeşlerim artık giyim alışverişini kendiniz yapın. Gidip kendinize zaman ayırıp üstünüze yakıştırdığınız kıyafetler almak hemen sizin özgüveninize olumlu katkı sağlayacaktır.

İkinci önerim; evden çıktığınız zaman daima mermi gibi olun. Ev dışında herhangi bir yerde halsiz, cansız, hantal veya mutsuz gözükme şansınız yok. Kötü enerjiniz 1 km uzaktan belli oluyor. Böyle yıkık gibi gezmeyin sokakta.

İlla hepiniz bu durumu hayatınız da bir kere mutlaka yaşamışsınızdır. Dışarı çıkarsınız. Sosyal ortamlara girersiniz. Farkedersiniz ki o gün diğer bütün günlerden farklıdır. Her girdiğiniz ortamda insanlardan daha fazla reaksiyon alırsınız. Sanki her dediğiniz onları güldürüyor ve eğlendiriyor gibidir. Kadınların daha fazla dikkatini çekersiniz ve kendinizi müthiş enerjik hissedersiniz. Heh işte bu durumu hatırladınız. Bu durumun yaşanmasındaki kilit nokta sizin enerjiniz beyler. Sizin içinize sığmayan o yüksek enerjiniz. Bunu dertler, sorunlar ve insanlar sürekli olarak sömürürler. Bu yüzden yüzde 100 ü yansıtamazsınız çoğu zaman. Ama bu sizin probleminiz. Yüzde 100 ü yansıtmak istiyorsanız eğer daha kapıdan çıkarken kendinizi buna şartlamanız gerekiyor.

Dışarısı sürprizlerle dolu bir açık dünya oyunu. Orada davranışlarınız ve değeriniz kadar saygı ve ilgi görürsünüz. Düşük enerjinizle diğer botların arasında katılmayın. Yüksek enerjinizle onların ilgi odağı ve eğlence merkezi olun. Altın kural : Kapıdan çıktığın anda oyunun içindesin. Sen, evdeki sen değilsin. Buna göre davran.

Üçüncü ve son önerim hikaye anlatıcılığınızı geliştirin. Ne kadar iyi bir hikaye anlatıcısı olursan çevrende o kadar fazla insan toplarsın. E tabi hikaye anlatıcılığının iyi olması için ortada bir hikaye olması gerek en başta. Bu da sizin yaşam tarzınızla alakalı. Efendi çocukların kaybettiği yerlerden biri de bu. O kadar sağlamcılar ki hiçbir riske girmeden yaşıyorlar. Sarhoş olmayacak kadar içiyorlar. Daima ceplerinde ki para kadar harcıyorlar. Bunlar aslında mantıklı şeyler şimdi yazınca bana da mantıklı geldi gskdgdfsgs

Ama arada bununda dışına çıkmak lazım beaa. Bazen çizginin dışına çıkıp rüzgarın götürdüğü yöne gitmek lazım. Güzel anılar böyle ortaya çıkar. Diğerleri sıkıcıdır.

Siz beni anladınız :))

Ufak dokunuşları uygulayın. Faydasını görün. Daima zevk almaya bakın. Öptüm sizi bir sonraki yazıda görüşürüz.